Vstupenky

Vstupenky na turnaj je možné koupit v předprodeji prostřednictvím sítě TICKETPRO: http://www.ticketpro.cz/jnp/sport/golf/2017158-czech-masters-european-tour.html.

Ceny: čtvrtek nebo pátek 100 Kč, na víkendové dny po 200 Kč a permanentka na celé čtyři dny stojí 400 Kč. Vstupenky budou v prodeji také přímo na místě. Zdarma vstup pro děti do 15 let, ZTP a seniory. Vstup zdarma platí také pro všechny majitele členských karet České golfové federace, majitele jakékoli platební karty Raiffeisenbank, po předložení klíče od vozu Škoda (v tomto případě platí pro 1+1 dospělého), dále držitele karty GOPASS, klienty Tipsportu, kteří ukáží tiket v mobilu nebo z pobočky se sázkou na turnaj vsazený alespoň za 50 Kč a zdarma mají vstup také držitelé zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje.

Ve čtvrtek 31. srpna v 7:00 se otevřou turnikety v hlavní vstupní bráně do turnajové vesničky Albatross Golf Resortu. Parkování na vyhrazených místech v okolí resortu bude zdarma. Využít můžete zdarma také pravidelné autobusové dopravy ze Zličína do Albatross Golf Resortu a zpět.