VSTUPENKY

Vstupenky na turnaj je možné koupit prostřednictvím sítě TICKETLIVE ZDE.

Ceny: čtvrtek nebo pátek 100 Kč, na víkendové dny po 200 Kč a permanentka na celé čtyři dny stojí 400 Kč. Vstupenky budou v prodeji také přímo na místě.

Vstup zdarma platí pro všechny, kdo předloží kartu České golfové federace, platební kartu Raiffeisenbank, kartu GOPASS nebo tiket od Fortuny vsazený na turnaj v minimální hodnotě 100 korun. Vstupné zdarma je také pro držitele zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje, členy věrnostního programu Emirates Skywards a nově také držitelé karty Nespresso, dále děti do 15 let, seniory a majitele průkazů ZTP.

Ve čtvrtek 20. srpna 2019 v 7:00 se otevře hlavní vstupní brána do turnajové vesničky Albatross Golf Resortu. Parkování na vyhrazených místech v okolí resortu bude zdarma. Využít můžete zdarma také pravidelné autobusové dopravy ze Zličína do Albatross Golf Resortu a zpět.

Ustanovení pro návštěvníky:

Elektronické přístroje na sběr a posílání dat týkajících se hry pro sázení a jiné nelegální herní činnosti nebo předávání jakýchkoli údajů nebo informací týkajících se výsledku, pokroku, chování nebo jiného aspektu v průběhu každého hracího kola pro sázkové činnosti nebo jakékoli jiné komerční činnosti bez licence jsou přísně zakázány.