Program turnajového týdne = zábava pro celou rodinu

Program pro veřejnost:

úterý 29.8. – Exhibice v historickém centru Prahy od 15 hodin, hráči ukáží své dovednosti při bunker shotu, puttingu nebo střele přes překážku. Soutěží několik týmů, složených z hlavní hvězdy turnaje (Kaymer, Westwood, Clarke, Donaldson, Daly), partnera turnaje a dítěte z dobročinné nadace. Vstupné na akci je zdarma.

středa 30.8. – 2 PRO-AM turnaje – v Albatross Golf Resortu, první začíná v 7:15 a druhý bude od 13:30. V akci bude celkem 52 profesionálů včetně hlavních hvězd, vstup zdarma.

čtvrtek 31.8. – neděle 1.9. – turnaj (čtvrtek a pátek od 7:30 do 19:00, sobota a neděle od 7:30 do 17:30), Albatross Golf Resort

Vstup zdarma pro všechny, kteří předloží kartu České golfové federace, klíčky od vozu Škoda Auto nebo platební katu Raiffeisenbank, dále děti do 15 let, senioři a majitelé průkazů ZTP.

Jinak je možnost koupit vstupenku za 100 Kč na čtvrtek a pátek, za 200 Kč na sobotu a neděli, 4DENNÍ vstupenka stojí 400 Kč na http://www.ticketpro.cz/jnp/sport/golf/2017158-czech-masters-european-tour.html

Putt o 100 tisíc Kč – soutěž Raiffeisenbank, kvalifikace bude probíhat od čtvrtka do nedělního poledne v turnajové vesničce, finále se uskuteční v neděli okamžitě po dohrání poslední jamky a těsně před slavnostním ceremoniálem. Každý finalista bude mít jeden putt z určeného místa, kdo první putt promění, získá 100 tisíc Kč. Finále se bude konat v neděli 1. září na 18. greenu okolo 17:30.

Škoda Auto chystá každý den testovací jízdy nejnovějších modelů aut značky Škoda a zároveň připraví i relaxační zónu pro diváky v rámci turnajové vesničky.

Nespresso – káva pro každého diváka zdarma.

Za odpalištěmi jamek 1 a 16 vyrostou tribuny. Tribuna bude také vedle greenu 16. jamky a nově za greenem jamky číslo 9.
Ve čtvrtek, pátek a sobotu proběhnou na driving rangi golfové kliniky – předpokládaný začátek bude v 14:30 – hodinové kliniky povedou Lee Westwood, Jamie Donaldson, Darren Clarke a John Daly.
Diváci budou mít dopravu zdarma autobusem ze stanice metra Zličín a zpět, kdo přijede autem, má parkování na vyhrazených plochách zdarma.
Novým médiem, které bude informovat diváky, bude Rádio Czech Masters na frekvenci 91,6. Na 4 dny vznikne rozhlasová stanice, která bude vysílat ze hřiště. Rozhlasové přístroje budou k dispozici u vstupu díky generálnímu partnerovi turnaje RAIFFEISENBANK. Diváci tak dostanou do sluchátek rádia přesné informace, kam se mají jít podívat, co se právě děje na všech jamkách, jaké akce se v průběhu dne chystají. Je to unikát, který v Evropě existuje pouze při turnajích The Open a rádio mohli diváci poslouchat na posledním Ryder Cupu ve Skotsku.