13
Srp

Program na celý turnajový týden – zábava pro každého

Na celý turnajový týden jsme pro vás připravili pestrou zábavu. Špičková podívaná pro golfisty a zábava úplně pro každého. Ve čtvrtek, pátek a v sobotu budou po skončení kol koncerty na hlavním jevišti turnajové vesničky. Velký zájem je už dopředu o koncert skupiny Eddie Stoilow, začne v pátek zhruba v 18:30 a v sobotu hraje skupina Support Lesbiens, začátek je plánovaný na 17:30.

program pro veřejnost_A4

 

Každý turnajový den budou probíhat soutěže pro děti i dospělé. Co ve vesničce najdete?  SNAG golf ve spolupráci se společností ITTEC. Jde o hravou formu golfu s neobvyklými holemi a míči. Je určena především dětem, ale dobře zabaví také dospělé. Při ruce budou žáci Slavíček Golf Academy. Zapojí vás do hry, předvedou základní údery, vysvětlí pravidla a princip golfu. Na stanovišti společnosti MindFormer budou děti řešit myšlenkovou mapu spojenou s výukou anglických slovíček. Moderní výuková metoda cizích jazyků. Žádné biflování.

Půjde o protnutí generací. Součástí golfových aktivit ve vesničce budou senioři z organizace Senior fitnes společně se členy České golfové asociace hendikepovaných. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet, jak těžké je hrát na speciálním vozíčku pro hendikepované.

Z každého stanoviště si soutěžící odnesou žetony, které promění v dárky. Vyberou si například tričko v merchandisingovém obchodu společnosti BRUDRA, který připravil pro turnaj originální golfovou kolekci triček, kšiltovek a dalšího golfového vybavení. Ženy můžou dostat kosmetický balíček nebo kosmetickou službu, míchaný drink, pánové zajdou na pivo do stanu Pilsner Urquell. O pivo se bude soutěžit také v čepování. Několikrát denně proběhnou exhibice nejlepších výčepních Česka a své pivo si zkusí načepovat i diváci.

Velký zájem se dá čekat o puttovací soutěž Emirates Airiline. Vítěz získá cestu na finálový turnaj Race to Dubai v listopadu ve Spojených arabských emirátech.

Jednou z atrakcí bude golfová road show. PGA of Europe vyhodnotila Czech Masters jako projekt, který má budoucnost. Společně s nadacemi R&A a Ryder Cup chtějí přispět rozvoji českého golfu. Podle nich máme v Česku velký golfový potenciál.

Společnost SECAR BOHEMIA přichystala soutěž o největší počet nachozených kroků během turnaje. Každý přihlášený účastník dostane zapůjčený krokoměr a kdo bude mít po odevzdání přístroje nejvíce nachozených kroků, vyhraje zabezpečení auta nebo nemovitosti od značky SHERLOG anebo výživu eVito.