6
Dub

Při výčtu významných partnerů D+D REAL Czech Masters zaujímá jedno z předních mist největší česká advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners. Tato významná kancelář byla v předchozích letech rovněž partnerem D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře. Partnerství pro letošní rok nejenže pokračuje, ale rozšiřuje se navíc o turnaj D+D REAL Slovakia Challenge. Promotérská společnost RELMOST při své činnosti v mnoha směrech využívá neocenitelných služeb této významné advokátní kanceláře.

Havel, Holásek & Partners s.r.o. je klienty nejlépe hodnocená právnická firma v České republice. Její roční obrat převyšuje 600 mil. Kč. Firma má hlavní sídlo v Praze a další kanceláře v Brně, Ostravě a Bratislavě. Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners je s týmem více než 160 právníků, několika desítek studentů právnických fakult a celkem více než 450 stálých spolupracovníků největší česko-slovenskou právnickou firmou.

Společnost RELMOST je hrdá, že může spolupracovat s tak významnými partnery, jako je Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partner.    -tg-

OLYMPUS DIGITAL CAMERA