22
Čvn

Interaktivní vesnička – zábava pro celou rodinu

„Pro nás je nosným produktem interaktivní vesnice s rodinnou zónou. Pro zjednodušenou představu: jedná se o prostor, kde se zabavíte, občerstvíte, a když budete chtít i něco naučíte. Nakonec si můžete odnést dárky. Svůj program si najdou všichni napříč generacemi golfisté i negolfisté,“ přibližuje generální ředitel Relmostu David Trunda.

Co ve vesničce najdete?  SNAG golf. Jde o hravou formu golfu s neobvyklými holemi a míči. Je určena především dětem, ale dobře zabaví také dospělé. Při ruce budou žáci Slavíček Golf Academy. Zapojí vás do hry, předvedou základní údery, vysvětlí pravidla a princip golfu. Na stanovišti společnosti MindFormer budou děti řešit myšlenkovou mapu spojenou s výukou anglických slovíček. Moderní výuková metoda cizích jazyků. Žádné biflování. Kouzlo výuky tkví v názornosti a souvislostech. Půjde o protnutí generací. Součástí golfových aktivit ve vesničce budou senioři z organizace Senior fitnes společně se členy České golfové asociace hendikepovaných. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet, jak těžké je hrát na speciálním vozíčku pro hendikepované. Z každého stanoviště si soutěžící odnesou žetony, které promění v dárky. Vyberou si například tričko v merchandisingovém obchodu společnosti BRUDRA, který připravil pro turnaj originální golfovou kolekci triček, kšiltovek a dalšího golfového vybavení. Ženy můžou dostat kosmetický balíček nebo kosmetickou službu, míchaný drink od Red Bullu, pánové zajdou na pivo do stanu Pilsner Urquell.

Aby toho nebylo málo, jednou z atrakcí bude golfová road show. PGA of Europe vyhodnotila Czech Masters jako projekt, který má budoucnost. Společně s nadacemi R&A a Ryder Cup chtějí přispět rozvoji českého golfu. Podle nich máme v Česku velký golfový potenciál.

Vesnička bude otevřena od čtvrtka do neděle (od 21. do 24. srpna) vždy od 9:00 do večera. V pátek proběhne Red Bull Party. V sobotu 23. srpna je v plánu na 16. jamce piknikové odpoledne pro rodiny a večer od 19 hodin se uskuteční koncert jedné z nejpopulárnějších skupin současnosti Eddie Stoilow. Občerstvovací stánky budou na třech místech hřiště. Speciální drink namíchá barman Glenmorangie – jedná se o oficiální spirit turnaje, víno dodá z jižní Moravy firma Via Vini.  Zajímavostí je Czech Masters Ice Coffee.

vesnička_nadhled_detail

Hlavní prostor pro veřejnost. Po obvodu stany s obchody a službami partnerů turnaje. Uprostřed Red Bull stan. Vlevo v rohu jeviště pro koncert skupiny Eddie Stoilow a rozhovory s hráči.

vesnička_nadhled_od_klubovny

Pohled od klubovny Albatrossu. Vpravo VIP sektor, vlevo za cestou stan pro média.

vesnička_nadhled2