22
Čvc

Jak na Czech Masters? Opět je spousta možností jak jít „zadara“

Přesně za měsíc, 22. srpna, bude finálovým kolem vrcholit letošní v pořadí už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters. A vy můžete být u toho a dokonce jako již tradičně zadarmo.

Czech Masters po roční pauze způsobené pandemií koronaviru COVID-19 láká na velká jména, když na Albatross u Prahy přijedou Henrik Stenson, Pádraig Harrington nebo obhájce titulu z roku 2019 Thomas Pieters.

Vstupenky už jsou sice v prodeji (zde), ale je zde velká pravděpodobnost, že si je nebudete muset kupovat. Proč? Protože jako již tradičně je možné se do golfového resortu ve Vysokém újezdu dostat „zadara“.

Vstup zdarma platí pro všechny, kdo předloží svou členskou kartu České golfové federace, platební kartu Raiffeisenbank nebo kartu GOPASS nebo tiket vsazený u Fortuny na turnaj v minimální hodnotě 100 korun.

Volný vstup pak platí také pro držitele zaměstnanecké karty Plzeňského Prazdroje, členy věrnostního programu Emirates Skywards a držitele karty Nespresso. Nic platit nemusí samozřejmě ani děti do 15 let, senioři a majitelé průkazů ZTP.

Ať už dorazíte na turnaj se zakoupenou vstupenkou, nebo využijete jednu z možností volného vstupu, budete se ale muset kvůli nařízení vlády při příchodu prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu.

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní
  • doložit negativní POC antigenní test starý nejvýše 72 hodin
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní