17
Srp

Na Czech Masters se budou podávat párky na medu! Díky DNE a jejich influencerům

Doprovodný program letošního D+D REAL Czech Masters je skutečně našlapaný a na své si přijdou opravdu všichni. Páteční odpoledne pak bude patřit mladšímu publiku, když si vezmou turnajovou vesničku do parády zástupci úspěšné české esportové organizace Dynamo Eclot (DNE) a jejich influenceři.

Hlavním highlightem hodinu a půl dlouhého programu, který začne v pátek 25. srpna v 16:00, bude bláznivá kulinářská show, během které budou vznikat párky na medu. Že jste o nich ještě neslyšeli? Není se co divit…

„Je to věc, která vznikla při vstupu Morryho k nám do týmu. Ptali jsme se ho na základní otázky, a on nám odpověděl, že jedinou věc, kterou umí uvařit, jsou párky na medu,“ vzpomíná na začátek spolupráce influencera Morryho a Dynama Eclot jeho CEO Martin Novotný.

„On samozřejmě tehdy lhal, takže nyní ho donutíme to uvařit před diváky a fanoušky na Czech Masters. Zkusí to ale i další naši influenceři, pro všechny to bude premiéra,“ dodává Novotný s tím, že kromě Morryho budou na pódiu také další influenceři Borman a Lipomeister.

Podle Novotného pak i přes bláznivou výzvu nechce nikdo nic podcenit: „Morry se dokonce vyptával na rady u youtubera pipMastera, který má s grilováním hodně zkušeností, tak snad je využije.“ Pokud vás zajímá, jestli budou mít návštěvníci Czech Masters šanci výsledné výtvory ochutnat, tak ano. Tedy, pokud se ukáží jako zdraví nezávadné.

„Lidé budou moci párky na medu od všech influencerů ochutnat. Nejdříve to ale ochutnají oni sami, jestli je to neotráví. Chvilku počkáme, a když se nic nestane, budou to moci ochutnat i diváci,“ usměje se Novotný.

Během odpoledne s DNE bude pro příchozí připraven také speciální kvíz. A ten, kdo získá nejvíce bodů, se může těšit třeba na merch od populární e-sportové organizace.

„Jsou to zábavní tvůrci spíše pro mladší cílovku, ale věřím, že pobaví i starší publikum. Tvoří převážně herní videa, ale také nejrůznější výzvy a podobně. Jednou z nich budou i párky na medu,“ dodává Martin Novotný k pátečnímu odpolednímu programu na Czech Masters.

Hlavní doprovodný program je však naplánovaný na sobotu, kdy nejprve od 14:00 proběhne v prostorách drivingu speciální Ice Hockey Challenge za účasti českých hokejových reprezentantů. Od 16:30 pak přímo v turnajové vesničce vystoupí populární kapela Chinaski.