21
Čvc

Ryder Cup bude poprvé v Česku! „Dotkněte“ se ho při Czech Masters

Tohle si nenechte ujít! V pátek 19. srpna a v sobotu 20. srpna máte jedinečnou možnost vidět zblízka slavnou golfovou trofej – Ryder Cup. Trofej bude vystavena v turnajové vesničce.

„Každý divák, který dorazí na Czech Masters bude mít možnost se u ní vyfotit. Jen je nutné počítat s tím, že vzhledem k významu a hodnotě rydercupové trofeje zajišťujeme i určitá bezpečnostní opatření,“ říká Pavel Poulíček, šéf marketingu společnosti Relmost, která turnaj pořádá.

Každý, kdo dorazí na Albatross, se podle něho může těšit na nevšední zážitek.

„Je to výjimečná chvíle. V Česku bude tato trofej vůbec poprvé! S transportem a vystavením je spojena řada podmínek, dostali jsme 20 stránkový manuál. Trofej přiletí v doprovodu výkonného ředitele European Tour, dalším z bodů byla podmínka účasti alespoň jednoho úřadujícího vítěze. To splníme hned trojnásobně díky Lee Westwoodovi, Jamiemu Donaldsonovi a Thomasi Bjornovi, což jsou aktuální vítězové Ryder Cupu. Z těch minulých vítězů přijedou Paul Lawrie, Robert Karlsson. Plus pro nás hraje také fakt, že bude vrcholit bitva o rydercupové body,“ dodal Poulíček.

Pro všechny golfisty je na turnaj vstup zdarma. Stačí se prokázat u vstupu členskou kartou České golfové federace.

GettyImages-490414694 GettyImages-463757522 GettyImages-456278414