12
Pro

Už posedmé. Předprodej vstupenek na Czech Masters byl zahájen

Už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters je na programu v příštím roce a vy si s dostatečným předstihem můžete zajistit vstupenky. A nebo je někomu darovat třeba jako vánoční dárek.

Jediný turnaj European Tour v Česku rok co rok táhne. Šestý ročník pak i díky přítomnosti Ernieho Else zaznamenal divácký rekord, když si v průběhu turnajového týdne našlo na Albatross cestu 32 047 diváků.

Hlavní hvězdy pro rok 2020, tedy sedmý ročník turnaje, sice ještě nejsou známé, ale je jasné, že i tentokrát organizátoři z Relmostu připraví pro české golfové fanoušky světovou golfovou podívanou. Ta se tentokrát uskuteční od čtvrtka 20. srpna do neděle 23. srpna příštího roku.

Už teď je přitom jasné, že chybět nebudou největší domácí hvězdy v čele se Stanislavem Matušem, který si jako historicky první Čech zajistil pro příští sezonu alespoň částečnou kartu na European Tour.

Pokud chcete mít už nyní jistotu, že vám největší domácí golfová akce neunikne, můžete si pořídit vstupenky v již tradičním cenovém rozpětí.

Ve čtvrtek a pátek se dostanete do areálu za 100 korun, o víkendu musíte každý den zaplatit dvojnásobek. Další možností je pak pořízení permanentky na všechny čtyři turnajové dny, která vyjde na 400 korun.

Vstupenky můžete na stránkách Ticketmaster pořídit zde.