22
Srp

Vesnička, hospitality, tribuna – vše je připraveno!

Vrcholí stavební přípravy. Na Albatrossu je vše v podstatě přichystané. Při vjezdu do Vysokého Újezdu vás budou navádět tabule na parkoviště. V blízkosti vstupní brány do turnajové vesničky už stojí technické zázemí pro hráče. Na místě jsou kamiony nejvýznamnějších golfových značek. Uvnitř jsou dílny a náhradní díly pro golfové vybavení. Servismani tam hráčům vyladí hole. Je to působivá podívaná připomínající spíš paddock pro automobilové závody.

Za vstupem, kde ještě vyrostou turnikety pro kontrolu vstupenek, se rozkládá dvakrát větší plocha vesničky než loni. Je to kombinace obchodů, zábavy, jídla a pití. Největší plochu má znovu merchandisingový dům BRUDRA, druhou největší rozlohu má „obchodní dům“ prodejce golfového vybavení GolfProfi. Největším občerstvovacím místem bude stan Pilsner Urquell, kde se bude točit skvělé pivo a vařit vynikající jídlo. To má na starosti Kampa Group.

Players lounge, tedy zázemí pro hráče, znovu vyrostlo těsně pod driving range. Novináři budou obývat Media centrum v blízkosti klubovny.

Absolutní změnou prošel VIP hospitality dům. Přesunul se k 18. jamce. Ve zvýšeném přízemí je restaurace, o patro výš bar a terasa. Výhled je v podstatě na třetinu hřiště. Dá se odsud sledovat 18, 17, 16, odpaliště 1, green 9, fairway 10. Prohlédněte si fotky.

VIPvstup_zadní_část_celek

Pohled od klubovny, hlavní vchod do VIP hospitality.

VIPvýhled_jamka_celá

Výhled z terasy hospitality na 18. jamce.

VIPvýhled_jednička_devítka

Výhled z terasy hospitality na odpaliště 1.

Media_centrum_Sofi

První akreditovaná novinářka v Media centru.

vesnička

Turnajová vesnička.

Titleist_manufaktura

Manufaktury golfových značek.

Tribuna

Výhled z terasy hospitality na 18. jamku včetně tribuny.

Vchod

Vchod do turnajové vesničky.

Mercedes_18.jamka

Mercedes Benz na hladině vodní překážky u 18. jamky.