27
Čvn

Czech Masters přivítá hrdinu Ryder Cupu Iana Poultera

Na další hvězdu světového golfu se mohou těšit čeští fanoušci. Na osmý ročník D+D REAL Czech Masters totiž v srpnu dorazí na Albatross anglický profesionál Ian Poulter. Ten se divákům na jediném českém turnaji DP World Tour představí vůbec poprvé.

46letý Poulter vyhrál tři turnaje na PGA Tour a dvanáct na DP World Tour, dvakrát z toho se jednalo o akce World Golf Championships. Nejvíce se však proslavil během rydercpovaých klání.

V nich byl několikrát nepostradatelnou součástí úspěšného evropského výběru, když se radoval hned pětkrát z vítězství v prestižním klání se Spojenými státy. Na straně poražených byl jen dvakrát.

„Jsme rádi, že můžeme českým golfovým fanouškům nabídnout další hvězdu světového golfu. Ian Poulter patří k nejpopulárnějším hráčům své generace a my už se nemůžeme dočkat, až ho v srpnu přivítáme na Albatrossu,“ řekl Petr Dědek, šéf promotérské společnosti Relmost.

Osmý ročník turnaje se koná opět na Albatrossu od 18. do 21. srpna. V přímých přenosech bude bude vysílat stanice Golf Channel i ČT Sport. Členové České golfové federace budou mít opět vstup zdarma.